ارائه خدمات و پشتیبانی سایت

ارائه پشتیبانی و خدمات پس از اجرای راه کارهای طراحی سایت، سئو و تولید محتوا یکی از مهمترین بخش های یک وب سایت می باشد که اگر به درستی انجام پذیرد منتظر افزایش چشمگیر بازدید و افزایش رنک وب سایت و کسب و کارآنلاین خود خواهید بود و به طبع برند شما نیز در میان کاربران به شناخت کافی خواهد رسید.

اما منظور از پشتیبانی و ارائه خدمات چیست؟

منظور از پشتیبانی یعنی پس از آنکه وب سایت شما بدون مشکل راه اندازی و اجرا گردید نوبت به سئو و تولید محتوا خواهد رسید که این خود جزئی از پشتیبانی وب سایت به حساب می آید و البته در این زمان بازدید شما بالا خواهد رفت که افزایش بازدید مساوی است با ارائه خدمات جدیدتر و بهتر به کاربران.

تیم ما در زمان پشتیبانی بخش هایی از سایت که از نظر کاربران جذاب تر هستند را شناسایی کرده و بازخورد خدمات ارائه شده در وب سایت را مانیتورینگ می کنند. پس از آن با توجه به تحقیقات و داده های موجود راه کارهایی جهت بالا بردن و تقویت بیشتر بخشی از سایت که پتانسیل بیشتری دارد و یا حتی پایین آوردن ارائه خدمات در بخشی از سایت که نیروی زیادی مصرف کرده اما بازخورد جالبی در میان کاربران هدف را ندارد به شما ارائه می گردد.

در صورت تمایل تمامی راه کارها پیاده سازی و اجرا می شوند و این بهبودها می تواند شامل کدنویسی و افزودن امکانات به سیستم و سامانه باشد و یا تغییر رابط کاربری و UX وب سایت را در بر بگیرد.

جهت دریافت خدمات پشتیبانی حرفه ای وب سایت و کسب و کار آنلاین با ما تماس بگیرید.