سئو و تولید محتوا

حتی اگر یک وب سایت در بهترین شرایط ممکن طراحی، پیاده سازی و برنامه نویسی شده باشد مانند حساب بانکی است که افتتاح شده است اما سرمایه ای در آن وجود ندارد.

یک وب سایت علاوه بر اینکه می بایست از نظر ظاهر و فنی قوی باشد بایستی از نظر محتوایی نیز بهترین ها را به بازدیدکنندگان خود ارائه کند. یک بازدید کننده زمانی یک وب سایت را به خاطر می سپارد که مطلبی در آن وب سایت انقدر مهم باشد که برای مطالعه مجدد و یا نسخه به روز شده آن به وب سایت مراجعه کند و یا از آن مطلب آموزش و مطلبی را یاد گرفته باشد.

بنابراین تولید محتوا یکی از راس های بسیار پراهمیت یک وب سایت و به طور کلی یک کسب و کار آنلاین به حساب می آید.

محتوای تولید شده علاوه بر اینکه می بایست برای کاربرانی که از آن بهره می برند مفید باشد باید به گونه ای تهیه و تنظیم شده باشد که موتورهای جستجوگر نیز آن مطلب را به عنوان یک مطلب ارزشمند در نظر گرفته و در لیست صفحات اول خود آن را به کاربران ارائه کنند.

که به این شیوه نگارش محتوا، تولید محتوای سئو و یا Search Engine Friendly گفته می شود. در صورتی که یک وب سایت از نظر فنی و محتوایی در بهترین شرایط باشد و مداوم به روز شود 80% از فرآیند جذب مشتری و برندسازی را انجام داده است.

20% باقیمانده مربوط به توسعه و پشتیبانی وب سایت است اما به طور کلی هسته و ارزش یک وب سایت را محتوای آن تشکیل می دهد و هر چه محتوا اختصاصی، به روز، جذاب و به طور کلی از نظر کمی و کیفی بهتر باشد ارزش هسته آن وب سایت نیز بالا و بالاتر خواهد رفت.

تیم ما علاوه بر ارائه راه کارهای فنی و طراحی وب سایت راه کارهایی برای سئو و تولید محتوا که توامان با افزایش بازدید و رنک وب سایت در موتورهای جستجو و سایت های ارزش گذاری وب سایت ها در اندازه محلی و جهانی از جمله سایت alexa.com را به همکاران خود ارائه خواهیم کرد.

ما سعی میکنیم در طی مدت زمان مشخص کلمات کلیدی مد نظر شما را شناسایی و از نظر رقابت ارزش گذاری کنیم و راه کارهای رسیدن به صفحات اول موتورهای جستجوگر به خصوص گوگل را ارائه و اجرا کنیم.

طبق تحقیقات و آمارهای موجود بیشتر از 75% از کلیک هایی که برای یک موضوع سرچ شده انجام میگیرد از صفحه اول گوگل به سایت مقصد هدایت می شوند بر همین اساس رقابت برای رسیدن به صفحه اول گوگل به خصوص در کلمات کلیدی ارزشمند بسیار سنگین و از نظر زمان نیازمند تلاش های متدوام و اصولی است.

جهت دریافت مشاوره افزایش بازدید و رنک وب سایت و قرارگرفتن در صفحه اول گوگل با ما تماس بگیرید