طراحی سایت

امروزه کسب و کارهای بزرگ و کوچک در دنیا رو به افزایش هستند که هر یک خدمات متعددی را در حوزه های مختلف به مشتریان خود ارائه می کنند. بسیاری از این کسب و کارها در ابتدای تولد به فضای آنلاین توجه مقطعی کرده و وب سایت و شبکه های اجتماعی مربوط به کسب و کار خود را راه اندازی می کنند.

با گسترش کسب و کار و افزایش مشتریان مدیران معمولا به پاسخ گویی و برطرف کردن نیازهای مشتریانی میپردازند که با آنها در حال فعالیت هستند و به دلیل مشغله کاری زیاد توجه به فضای مجازی کمرنگ تر شده و یا کاملا از بین می رود.

دلیل به وجود آمدن این مشکل عدم وجود یک استراتژی مناسب در هنگام شروع فعالیت در فضای آنلاین است.

“بدون داشتن نقشه معماری ایجاد کردن یک ساختمان کاری غیر ممکن است”

راه حل چیست؟

بهترین راه حل برای استفاده صحیح از پتانسیل های فضای آنلاین داشتن استراتژی مناسب است، استراتژی که در آن متدهای جذب مشتری، میزان سرمایه و درآمد به صورت کامل مشخص شده باشد و کارفرمایان به این مسئله واقف باشند که در صورت پرداخت هزینه، هزینه ای را از دست ندادند بلکه سرمایه گذاری در جهت کسب درآمد بیشتر را در دراز مدت در حساب خود ذخیره کرده اند.

رسیدگی به تمامی امور و برنامه ریزی ها نیاز به تخصص های مدیریتی و شناخت کافی نسبت به فضای مجازی دارد اینکه چگونه و از چه راه هایی می توان مشتریان بیشتری را از طریق فضای مجازی جذب کرد و کسب و کار را گسترش داد. علاوه بر تخصص این کار نیاز به نیروهای اختصاصی و صرف زمان برای انجام امور مربوطه را دارد.

طبق تحقیقات انجام گرفته در سال 2017  در آمریکا حدود 63 درصد مردم از گوشی های موبایل و 37 درصد از سیستم های دسکتاپ استفاده می کنند و درصد بازدید از صفحات وب در دستگاه های موبایل 49% بوده و در دسکتاپ و لپتاپ هم به 51% می رسد این در حالی است که در سال 2016 درصدهای بازدید صفحات وب با استفاده از موبایل 40% و دسکتاپ 60% بوده است.

بنابراین باید تمامی جنبه های برندسازی از روش های مختلف و تکنولوژی های روز دنیا در نظر گرفته شود و این در فضای مجازی توجه به تمامی کاربرانی است که روزانه از این فضا بهره مند می شوند.

تیم ما راه حل های جذب مشتری از طریق وب سایت را به صورت یک پکیج جامع از مرحله استراتژی، مدیریت و برنامه ریزی تا مرحله پیاده سازی و اجرا و در نهایت پشتیبانی خدمات (سئو و تولید محتوا) به کسب و کارهای کوچک و بزرگ ارائه می کند.

اگر از طریق وب سایت خود مشتریان زیادی به شما رجوع نمی کنند و یا وب سایت شما به قدری قدیمی شده است که کاربران پس از دیدن صفحه اول آن دکمه خروج را فشار می دهند و به سراغ رقیبان شما می روند تنها راه بازگشت به میدان چینش استراتژی صحیح و بلند مدت است.

ما سعی خواهیم کرد تا با ارائه راه کارهای مناسب و اصولی در زمینه مدیریت و اجرا شما را در شرایط متفاوت و ایده آلی نسبت به رقیبانتان قرار دهیم.

برای شروع طراحی وب سایت و دریافت خدمات حرفه ای با ما تماس بگیرید